همایش 32 همازوربیم

همایش 32 همازوربیم در روز های پنج شنبه 31 و آدینه امرداد و اول شهریور ماه در درمهر اله آباد برگزار خواهد شد

همکیشان گرامی همازوری شما می تواند هموندان انجمن را تشویق نماید تا در آینده با همیاری  شما تدارک برنامه های بهتری ببینند

برنامه های همایش و روزهای همایش تحت تاثیر فشردگی برنامه های ارگان های دیگر در شهرهای مختلف قرار گرفته است انجمن با توجه به همه مشکلات تصمیم گرفته برنامه همایش را دو روز بشرح زیر برگزار نماید

همکیشان گرامی برای اینکه بتوانند در مسابقه های دارت و دوز شرکت کنند باید ساعت 4 پسین  پنج شنبه 31 امرداد ماه برای ثبت نام در درمهر حضور یابند  درضمن از همکیشانی که می خواهند همیار انجمن در اجرای برنامه ها باشند در خواست می شود به هموندان انجمن خود رامعرفی نمایند تا هماهنگی های لازم انجام شود

برنامه اصلی همایش ساعت هشت و نیم صبح روز آدینه اول شهریورماه درمهر اله آباد با برنامه های متنوع و شاد و اهداء جوایز و پذیرایی برگزار خواهد شد

 

قابل همکیشان:  از طریق لینک زیر ( ادامه مطالب)  اسامی دانش آموزان ، دانشجویان ، ورزشکاران  و عروس و داماد اطلاع رسانی می شود .خانواده ها می توانند لیست را کنترل نمایند اگر نام فرزندانشان از قلم افتاده حتما اطلاع دهند.

    ... ادامه مطلـب    

 

همایش 32

کلاس اول دبستان

1

مهرنوش      مالی

شهریار

نوه رستم شهریار گشتاسب

2

آیناز        نجمی

فریدون

نوه بهین دخت آبادان

3

نوشاد     نامدار

نیما

 

4

رادین رستمی عصرآبادی

رستم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس دوم دبستان

1

آرمینا        آبیاری

فرهاد

نوه خسرو نواب

2

آرتین        شهریاری فر

فرزاد

نتیجه استاد مهربان اردشیر برزوئیان

3

آرزو      یزدانی اله آبادی

رستم

نتیجه سرور مهربان چهل مرد

4

پارسا    باستانی اله آبادی

منوچهر

نوه خسرو نواب

5

مهرنوش   ماوندادی

میدیوماه

نوه سرور شهر خداداد

6

مهرزاد     مالی

بهنام

نوه شهناز استاد خدابخش

7

مروارید    سلامتی

فرشاد

نتیجه شیرین گشتاسب رستم

8

بهشاد   باستانی اله آبادی

سهراب

نوه جمشید بهرام اور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس سوم دبستان

1

آریانا    رستمی عصرآبادی

هرمزیار

 

2

آرمان   فلفلی

مهرداد

 

3

سام      مندگاریان

آرمان

 

4

رادمان    دینیاریان

داریوش

 

5

جمشید  مندگاری حسن آباد

خداداد

نوه سرور شهر خداداد

6

ستایش   پوروشسب

داریوش

نوه پری دهموبد

7

کیارش    نمیری

کورش

نوه فریدون خدابخش حسرو

8

نیوشا    باستانی اله آبادی

سهراب

نوه گل بهمرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس چهارم دبستان

1

آریان     دهنوی یزدی

شهریار

نوه افلاطون مهر هماوند

2

آیدا         نجمی

فریدون

نوه بهین دخت آبادان

3

پارسا        یزدانی اله آبادی

شاهرخ

 

4

جاوید      افشاری علی آباد

افشین

نوه دولت گشتاسب

5

سروش     هماوندی

اشکان

 

6

گلبانو       یزدانی بیوکی

ایرج

نوه مهناز خسرو

7

مانی       افشاری علی آباد

شهریار

 

8

یلدا       زنده نوش

کیانوش

نوه مهوش رستم شهر خداداد

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

کلاس پنجم دبستان

1

آریانا           باستانی

فریبرز

 

2

آرین          فرهی

رستم

 

3

آرنیکا         بختیار مبارکه

 

 

4

بهداد          برزوئیان

اردشیر

نوه استاد مهربان اردشیر

5

پارسا           بهتاش

بهزاد

نوه سرور هیدی

6

سپنتا        یزدانی اله آبادی

فریبرز

نوه استاد خدابخش

7

هستی    نمیرانیان

کیوان

مازندران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس ششم دبستان

1

آرتین            دینیاریان

داریوش

نتیجه گوهر خدابخش باستانی

2

پریا       رستمی عصر آبادی

قباد

نوه پری سروش بهرام اور

3

پارسا      ماوندادی

خداداد

نوه بهین دخت آبادان4

4

کارن            نمیری

کورش

نوه فریدون خدابخش خسرو

5

گل اندام        بهار

کورش

نوه شیرین فرهاد

6

روژینا     رستمی عصرآبادی

رستم

 

7

رستم     رستمی عصرآبادی

ایرج

 

8

وهیشتا   یزدانی اله آبادی

شاهرخ

 

9

فرنام     پوردهموبد

اردشیر

نوه پریچهر فرهاد

 

 

 

 

 

کلاس هفتم

 

نام      نام خانوادگی

پدر

معدل

 

1

مهنوش  ماوندادی

میدیوماه

20

نوه سرور شهر خداداد

2

پویان   شابهرامی

رامین

46/19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس هشتم

 

نام   نام خانوادگی

پدر

معدل

 

1

بردیا   باستانی

تورج

20

نوه رستم شهرنور وفیروزه ماهیار

2

آندیا    خسروی

خسرو

82/19

نوه افلاطون مهر هماوند

3

آتریا  مندگاری

خداداد

38/19

نوه سرور شهر خداداد

4

آرمیتا یزدانی اله آبادی

رستم

54/18

نوه مهربان رستم یزدانی اله آبادی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

کلاس نهم

 

نام  نام خانوادگی

پدر

معدل

 

1

آنیتا     دهنوی یزدی

شهریار

20

نوه افلاطون مهر هماوند

2

صدف افشاری علی آباد

افشین

20

نوه دولت گشتاسب

3

رامین  باستانی اله ابادی

شهرام

20

نوه شاهپور استادشهر

4

کوشا       شهریاری

کورش

90/19

نوه شهریار شهریاری

5

یسنا نوشیروانی اله آبادی

ماه یار

97/19

نوه پری و نتیجه دولت دهموبد

6

موژان    هماوندی

اشکان

82/19

 

7

همتا    هرمزدی

رستم

74/19

نوه آدخت فریدون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس دهم

 

نام   نام خانوادگی

پدر

معدل

 

1

کیمیا   کیانی حسن آباد

رامین

88/19

نوه استاد خدابخش

2

رزیتا   رستمی عصرآبادی

هوشمند

50/19

 

3

آرمین  باستانی اله آبادی

شهرام

40/19

نوه شاهپور استاد شهر

4

آرین       باستانی

 

36/19

 

5

آرین        دینیاریان

داریوش

83/18

نتیجه سرور چهل مرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس یازده

 

نام       نام خانوادگی

پدر

معدل

 

1

کیانا         نمیرانیان

کورش

95/19

نوه فرهاد و بانو

2

فرامرز     بزرگی چم

نریمان

64/19

نوه منوچهر اسفند(پریوش)

3

مهرسا   نوشیروانی اله آباد

ماه یار

56/19

نوه پری دهموبد

4

شادان    زندیان حسن آباد

رستم

95/18

نوه گلچهر بهمن

5

آندیا    باستانی اله آباد

بهروز

66/18

نوه خدابخش و دولت دهموبد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس دوازده

 

نام    نام خانوادگی

پدر

معدل

 

1

بردیا   خدادادی مبارکه

آرش

95/19

نوه مهرافروز اردشیر

2

سوشیانت  پوروشسب

سهراب

72/19

نوه فریدون ماهیار

3

ناهید     لریان

کیخسرو

72/18

نوه خورشید ماهیار

4

پرهام    باستانی اله آبادی

سیروس

30/17

نوه دولت تیراندار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانشگاه

1

پریسا پارسی مهر

بهرام

تخصص داخلی

علوم پزشکی یزد

 

2

تورج    باستانی

رستم

ارشدکارآفرینی

دانشگاه تهران

 

3

کیارش شهریاری

کورش

کارشناسی تربیت بدنی

دانشگاه یزد

 

4

بهناز رستمی

لهراسب

کارشناسی روانشناسی

دانشگاه یزد

 

5

مزدا   دمهری

بهمرد

مهندسی انرژی

پردیس شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

 

ورزش

1

شهرزاد  باستانی

شاهرخ

رتبه یک

والیبال جام جانباختگان

2

هوشنگ یزدانی

هوشمند

رتبه یک

والیبال جام وهمن

3

هومن  یزدانی

هوشمند

رتبه یک

والیبال جام وهمن

4

نریمان  یزدانی

هوشمند

رتبه یک

والیبال جام وهمن

5

سپهر کدخدایان

 

رتبه یک

بدمینتون جام جانباختگان

 

عروس داماد

1

روح       انگیز رستمی

فرزاد آتشبند

20/1/1398

 

2

رویا     یزدانی اله آبادی

مهرشاد پورسرخابی

26/2/1398

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه آینده

همایش 32 همازوربیم در روز های پنج شنبه 31 و آدینه امرداد و اول شهریور ماه در درمهر اله آباد برگزار خواهد شد

همکیشان گرامی همازوری شما می تواند هموندان انجمن را تشویق نماید تا در آینده با همیاری  شما تدارک برنامه های بهتری ببینند.

قابل همکیشان:  از این طریق اسامی دانش آموزان ، دانشجویان ، ورزشکاران  و عروس و داماد اطلاع رسانی می شود .خانواده ها می توانند لیست را کنترل نمایند اگر نام فرزندانشان از قلم افتاده حتما اطلاع دهند.

تصویر تصادفی

g.jpg

 آدرس: یزد، زارچ ، اله آباد ، کوچه شهید بهروز باستانی ، انجمن زرتشتیان اله آباد

تلفکس0353-3675480 :
ایمیل: info@elahabad.com

 

 

خوشحالیم که پس از چندی وقفه، سایت خبری انجمن زرتشتیان اله آباد در اوایل فروردینماه 1393با خواست و یاری اهورامزدا  باز گشایی شد و مسئولین انجمن امید دارند با همفکری و همیاری جوانان این سایت ارتقاء یابد و ما بتوانیم همکیشان مخصوصا اله آبادیهای سراسر جهان را از اخبار رویدادهایی این روستا با خبر نماییم انجمن زرتشتیان اله آباد از همکیشان در خواست می نماید انتقادات و پیشنهادات خود را جهت بهبود کیفیت سایت اطلاع دهند در ضمن آرزوی دیرینه ماست که بتوانیم این روستای که  تاریخی پر از فراز و نشیب داشته و توانسته تا کنون پویا و پا برجا بماند را به جهان معرفی نماییم وهمچنین وظیفه خود می دانیم افردیکه در طول تاریخ دراین روستا مسئولیتی داشته اند وباعث افتخار روستا بوده اند یادی بکنیم واین مهم نیاز باطلاعاتی است که شما در اختیار ما خواهید گذاشت.